..:::Batlle Heroes:::..

Forum Clanu Batlle Heroes


#1 2008-11-10 00:11:09

bh_Smither_Dragon

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 70
Punktów :   

Taktyki

zapraszam do oceniania różnych taktyk które znajdziemy w necie pokażcie że znacie sie na podstawach ;p

http://diablo.phx.pl/czytaj/taktyka-dla-woltera

co sądzicie o tym? ja oceniiłem ja oficjalnie na 1...  gość tej postaci nigdy nie miał zapewne tymbardzxiej ubranej tak jak pisał pisze o śmieciowatych itemach nie pisze dlaczego żadnych progów wypisanych myśli że umiejetność przekonanie im wyższy poziom tym wiecej resy obniza(a i owszem ale powyzej 25 nie;) ) i juz traci cenne pkt;p których jak widać mu brakuje...) do każdej możliwej czesci ciała przypasował z 3-4 przedmioty

"
ZRĘCZNOŚĆ - hmmm : przepraszam za to lenistow, ale dokladnie nie chce mi się przeglądać statsoow, wiec sami sobie ustalicie tak, by styknelo na itemy i max blok. Można dac troche wiecej by mieć lepszy atak rating.
"
żałosne... skoro pisze się taktyke to trzeba robić wszystko DOKŁADNIE bo ja chcąc robić takiego pala musze wiedzieć wszystko a nie domyślac się wszystkiego poczynając od rozdania skili i stat do ubrania postaci...

nie ma napisaneile życia powinien on miec do czego on ma służyć za bardzo tez nie widze...
"kiedy barb przez nas przejezdza traci zycie a my blokujemy ciosy (ciut to uprościłem) reszta postaci..." no to juz mnie z nóg zwaliło chociaz siedze;p) ktoś mi wyjaśni czy cos takiego istnieje? przez dobrych pare lat nie słyszałem żeby barbowi mozna zadawac obrazenia w czasie trwania trąby... bo się nie da;) sprawdzałem;p.... WIlk moze byc przykładem ... blok a i owszem moze wystąpic i w przypadku uzywania 2x BOTD moze tez nie trafic ale nie da sie robic tego co gośc pisze...

Offline

 

#2 2009-01-30 20:33:23

bh_krukq

Nowy użytkownik

11313287
Skąd: Czerwionka
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Taktyki


Dobry kumpel, uczciwy kupiec, low dueler .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszasylum.pun.pl www.godclan.pun.pl www.scarabeofun.pun.pl www.csfanta.pun.pl www.bannedteam.pun.pl